Blobby Volleyball

Blobby Volleyball 1.8.3

Żelkowa siatkówka powraca, tym razem na Androida!

Blobby Volleyball to darmowa gra na Android, która jest klonem świetnej Blobby Volley na PC. Jest to produkcja oparta o zasady siatkówki, w której gracz steruje ... żelkami. Jeśli lubisz proste i niezobowiązujące gry to Blobby Volleyball zagości na Twoim telefonie na dłużej! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża grywalność
  • Prostota
  • Kilka opcji gry dla pojedynczego gracza

Wady

  • Irytujące sterowanie

Bardzo dobry
8

Blobby Volleyball to darmowa gra na Android, która jest klonem świetnej Blobby Volley na PC. Jest to produkcja oparta o zasady siatkówki, w której gracz steruje ... żelkami. Jeśli lubisz proste i niezobowiązujące gry to Blobby Volleyball zagości na Twoim telefonie na dłużej!

Zasady Blobby Volleyball są banalnie proste. Swoim żelkiem musisz przerzucić piłkę na drugą stronę siatki, w taki sposób, by nie obronił jej Twój żelatynowy przeciwnik. Aby urozmaicić rozgrywkę, twórcy aplikacji wprowadzili kilka typów rozgrywki. Można więc grać za pośrednictwem Bluetooth, Wi-Fi, a także stoczyć pojedynek z botem w jednym z trzech trybów.

Największą wadą Blobby Volleyball jest sterowanie. Wirtualne przyciski poruszania się nie do końca spełniają swoją rolę, chociaż i tak są najlepszym rozwiązaniem. Do poruszania żelkiem trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Blobby Volleyball to niezwykle sympatyczna i wciągająca gra. Powinna spodobać się nie tylko tym, którzy znają ją z pecetowego przeboju. Jeśli szukasz prostej, ale wciągającej gry - Blobby Volleyball jest dobrym wyborem.

Blobby Volleyball

Download

Blobby Volleyball 1.8.3